מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

עמי, ליאורה וכל החברים החדשים

עם צביטה בלב, המון חששות והרבה ספקות יצאנו למסע הזה. מסע ארוך שהתחיל רק לפני ימים אחדים, מסע שימשך חודשים ארוכים. זה לא רק המסע לגאורגיה, זה לא רק המסע שבסופו יתגשם החלום, זה מסע גם לתוך תוכינו. מסע שבו אנחנו לומדים להכיר את עצמנו, לומדים להתגבר על כשלונות העבר ומסע לעבר עתיד טוב יותר.

אנחנו מבקשים לומר לכולכם תודה. תודה שזכינו להכיר אנשים מקסימים, שותפים למסע, שותפים לכאב ולשמחה. אין לנו ספק שלולא כל אחד ואחת מכם, הדרך היתה קשה הרבה יותר.

השיתוף, ההקשבה, הצחוק והכיף, הפכו את ראשית המסע הארוך הזה לדרך משותפת, רצופה חוויות ותקוות עם המון ציפיות ותפילות שכולם יזכו להגשמת החלום. אנחנו מתפללים עבור כולכם ושמחים שיכולנו להיות חלק מקבוצה מדהימה של אנשים נפלאים ואמיצים. אנחנו מעריצים את כולכם ויכולים לומר בלב שלם שזכינו להכיר קבוצה נדירה של אנשים מדהימים.

לליאורה ולעמי, מילים לא יצליחו לתאר את עומק התודה וההערכה על כל מה שאתם עושים. השליחות, הרגישות, ההבנה והתמיכה האינסופית, מעוררת הערצה של ממש. רוחב הלב, הדאגה לכל פרט ופרט והנדיבות האינסופית אינם דבר של מה בכך. תודתנו נתונה לכם מעומק הלב. סופסוף, אחרי שנים של כאב, איבוד תקווה, הראיתם לנו את האור, ואנו מרגישים שאנו בידיים הכי טובות שיש. הכנסתם אותנו למשפחתכם, קבלתם אותנו בלב חפץ ונתתם לנו את הדבר שאולי חשוב מכל. הידיעה שאנחנו לא לבד.

אין לנו ספק שההשתייכות למשפחה הזו היא זכות של פעם בחיים. המון תודה על הכל,שאו רק ברכות,

אוהבים מכל הלב

נ. א

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה