מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

עמי, מיכאל וכל קבוצת מנור היקרים

עמי, מיכאל וכל קבוצת מנור היקרים,
 
אשתי ואני כותבים מכתב זה כדי להודות לכם על הגשמת חלומותינו- לידתה של התינוקת שלנו – נינה – וגם כאות הוקרה על שירות הלקוחות המצוין והתמיכה שזכינו להם. בייחוד רצינו לציין לטובה את העובדים שטפלו בנו במהלך מסע הפונדקאות שלנו.
 
בדומה לזוגות רבים, נאלצנו להתמודד גם אנו עם בעיית אי-פוריות במשך 8 שנים. בחנּו מספר תכניות פונדקאות ברחבי העולם עד שלבסוף עלינו על התכנית של חב' מנור יחד עם הגישה הנכונה שבדיוק התאימה לצרכינו. מלבד העובדה שהתברכנו בלידת התינוקת שלנו בינואר השנה הצוות המדהים שלכם הפך את המסע המורכב שעברנו להרבה יותר קל ונעים.
 
כבר מהרגע הראשון איילה והרופאים שדיברנו איתם נענו לפניותינו וידעו לספק את כל הפרטים במהירות מרבית. ד"ר מתני, אשר מאוחר יותר החליף את איילה, הפגין גם הוא יכולת תגובה מרשימה וארגן את כל הפגישות שלנו עם הפונדקאית וסיפק תשובות על כל שאלותינו ללא דיחוי. בסך הכל, הצוות שהוזכר לעיל היה קשוב מאוד והתייחס לכל החששות שלנו בסבלנות רבה.
 
ברצוננו לציין במיוחד את אחות המתאמת (הלן הורוביץ), אשר דאגה לעדכן אותנו באופן שוטף לגבי תוצאות הבדיקות, והשיבה לאין-סוף שאלות טיפשיות שהמטרנו עליה – שוב ושוב.

אנו מעריכים מאוד את הטיפול המרשים ביותר שהלן העניקה גם אחרי לידתה של התינוקת שלנו כשהלן ממשיכה לעמוד אתנו בקשר כשהיינו בטביליסי כדי לבדוק מה מצבה של התינוקת ואם אנחנו זקוקים לתמיכה או לעצה כלשהי ועל כך אנו אסירי תודה לה.
 
ולאנשי הצוות הגאורגי בראשות דימה גם מגיע לקבל הוקרת תודה ושבחים על השירות המהיר והמצוין שזכינו לו. לא הייתה אף בקשה מצדנו שלא נבדקה לעומק ולא נענתה. הינה כמה הדוגמאות לכך – המקרה שבו אתי הצליחה לדאוג לעריסה חדשה ומושב עבור התינוקת תוך שעה בודדה ואיך אפשר שלא לציין את העזרה של אנה על שזכינו לו. את כל מה שרק העלנו בדעתנו היא השיגה לנו עם חיוך (היא אפילו עזרה לי עם הטיסה שלי לטורקיה כשהייתי צריך להגיש בקשה לשגרירות אוסטרליה להוצאת הדרכון עבור התינוקת!) ולדימה אשר אני סבור שבחנּו את סבלנותו בפניות נשנות וחוזרות בנוגע להסדרת הניירת מגיעה תודה אישית ומיוחדת. דימה עשה מעל ומעבר על-מנת לפתור באופן מוצלח את כל סוגיה אפשרית אשר נתקלנו בה או כל בקשה שרק העלנו – כולל הבדיקה אם נוכל להאריך את שהותנו בדירה עד שהדרכון של נינה יונפק … הוא באמת עשה עבודה מדהימה!
 
לבסוף רוצים אנו לשבח גם את פרופ' דוד דברשווילי אשר היה זמין בכל עת לפניות לגבי כל שאלה ובקשה אפשרית מצדנו ועשה עבודה נהדרת.
 
תודה לכם שוב וכל טוב! המשיכו בעבודתכם הנפלאה – אתם עוזרים להרבה אנשים.
 
 
בברכה,
פיטר, אנה ונינה
אוסטרליה

פיטר, אנה ונינה, אוסטרליה

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה