מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

שירי ודני

שלום לכל משפחת מנור המורחבת,
בסה"כ עבר יום אחד ונראה כי היינו כולנו בחלום.

בלית ברירה שירי ואני נאלצנו לחזור לעבודה כאשר אנו עדיין מרחפים ומהופנטים מסוף השבוע המדהים שעבר עלינו בהשראת משפחת מנור הנפלאה: ליאורה, עמי ומיכאל הרקדן המחשמל, או יותר נכון המחושמל.

כמו כולנו, אף אחד מאיתנו לא ציפה שהנסיעה תהיה כפי שהיתה. באנו כולנו בידיעה שכל זוג הולך לבחור את האחת שלו עם לא מעט חרדה שמא דברים לא יסתדרו בהתאם לציפיות, אבל לשמחת כולנו היום הראשון הסתדר על הצד הטוב ביותר, ומסוף אותו יום נראה ששכחנו שזאת המטרה שלשמה הגענו לגרוזיה.

מאותו ערב שבת במסעדה בה בלסנו, שתינו והשתוללנו על רחבת הריקודים, ואח"כ לקינוחים במלון רדיסון המפואר. ביום למחרת טענו את עצמנו בארוחת בוקר דשנה שממנה יצאנו לטיול המדהים עם שלומית המקסימה בפרברי ובתוך טביליסי היפייפיה, כמובן שלא פספסנו את ארוחת הצהריים הטעימה ב- (אין לי מושג מה שם המקום..) ובערב אל המסעדה היוקרתית והמוצלחת בה עמי שילם בטעות פעמיים טיפ לתזמורת "הבה נגילה"… לא הספקנו ללכת לישון ושוב (איזה באסה) היינו צריכים לקום לעוד ארוחת בוקר ומסג' במלון רדיסון המפואר עם הנוף המדהים של כל העיר מהקומה ה-18 של המלון והבריכה המחוממת. לאחר שחלק מאיתנו הספיק להוריד כמה קלוריות בשחיות מפרכות בבריכה הגיע הזמן לעוד ארוחת צהריים דשנה במסעדת המלון עם חלק מהבנות החדשות.

בקיצור, זה לא היה פשוט ולא היה קל … J

תודות:

כולנו רוצים להודות תודה גדולה גדולה לאישה המדהימה ליאורה שלאורך כל הטיול ידעה להקשיב, לתמוך, להרגיע ולהעניק המון חום במיוחד ברגעים היותר מלחיצים שעברנו כולנו במהלך הטיול. ליאורה, היית והינך אמא לכולנו!

תודה ענקית לשני אנשים גדולים עם לב ענק, האחד שמאלני קיצוני, והשני ימני קיצוני שעד עכשיו לא מובן כיצד הם הסתדרו יחד:

מיכאל, הבולדוזר המחשמל, יחיד במינו, איש עם טוב לב ענק וביצועיסט מהמעלה הראשונה שבלעדיו בגרוזיה עמי הוא חצי בנאדם, עמי, אני חושב שהגיע הזמן להעלות לו את השכר בכמה אחוזים טובים, מגיע לו!! (מיכאל, נתחשבן אח"כ … J)

עמי, אנו רוצים להודות לך מעומק ליבנו על שאפשרת לכולנו לשים בצד את כל הדאגות והמחשבות מזה זמן רב ונתת לנו את ההרגשה שכולנו ילדיך ופינקת אותנו ללא הרף בנדיבות ורוחב לב שלא הכרנו. הרגשנו כמה חשוב לך ולליאורה שניהנה מהטיול ושנרגיש חלק ממשפחת מנור.

מיותר לציין שכל החברים מצטרפים לדברים שהועלו, וכן, תרגישו חופשיים להוסיף.

אני רוצה גם לומר תודה לכל החברים החדשים שהכרנו בטיול, כל הזוגות אחד אחד אנשים טובים ומקסימים שחולקים גורל משותף ויוצאים למסע לא פשוט עם המון ואופטימיות ותקווה.

שירי ואני מאוד נשמח לשמור על קשר תמידי עם כולכם כך שנוכל כולנו לתמוך אחד באחר במסע הצפוי לכולנו.

ביי לבינתיים

שירי ודני

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה