מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

תודה למשפחת מנור היקרים

הימים חולפים השעות עוברות אבל אנחנו עדיין מרגישים שאנחנו בתוך חלום, מאכילים, מחתלים מרדימים , האם זה יתכן שאחרי כל כך הרבה שנים יש לנו ילד ?!! אחרי 16 שנה של טלטלות קשות ,אחרי אובדן קשה מנשוא של בת ובן בלידות שקטות ,אחרי שנים של ציפייה שאולי בכול זאת זה יבוא ויגיע באופן טבעי אבל זה לא קרה , סוף סוף בזכותם של אנשים נפלאים שלקחו על עצמם את המצווה הכי גדולה שיש , זכינו , הגענו לרגע שיחלנו בכול ליבנו , לרגע שהפך אותנו למשפחה. אומרים תמיד שלכל דבר יש את הזמן שלו ואכן עברנו תלאות קשים, חיפשנו דרכים שונות ורבות כדי להקים משפחה והגענו למשפחת מנור שהובילה אותנו צעד צעד בדרך בטוחה במבצע לוגיסטי מטורף , אל מחוז חפצנו. אז תודה לאל שהביא אותנו למנור שהצליחו להשיט את הספינה שלנו בים סוער אל חוף מבטחים. עכשיו אנחנו כבר מוכנים לעלות שוב על הספינה שרב החובל שלה הוא עמי מנור, עכשיו אנחנו בטוחים שנגיע ליעד בבטחה ולא חשוב אם הים סוער או רגוע אנחנו רגועים סמוכים ובטוחים שעמי וכל הצוות הנפלא יגשימו לנו גם את החלום הזה להרחיב את המשפחה להביא אח, אחות או אחים לינון ילד הפלא שלנו , נס הבריאה , האושר הגדול שהגיע לפתחנו והרחיב את לבנו.

המון תודה מכול הלב חניתה דוד וינון אנידזר

נ.ב.

חשוב לנו להעביר את המסר שאסור אף פעם להתייאש הכול אפשרי , יש אנשים טובים בעולם ובעזרתם תגיעו ליעד, אל תפחדו לחלום אל תוותרו בסוף תצליחו. אנחנו מאחלים מכול הלב הצלחה למי שנמצא בתהליך למי שחושב להתחיל בתהליך סמכו על מנור סמכו על עצמכם בעיקר תאמינו .

מחניתה ודוד

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה